Secretariat

Andreea-Monica Sebe
0264-405300, int. 5910
anul4@law.ubbcluj.ro

Program cu publicul:
Luni - Vineri, 9:00 - 12:00

Pentru a vă programa o întâlnire la secretariat în vederea depunerii / ridicării de documente (carnete, adeverințe etc.), apăsați butonul de mai jos:

Programare

Afişier licenţă

Informaţii despre organizarea şi susţinerea examenului de licenţă.

În vederea susţinerii lucrărilor de licenţă, din data de 3 iulie 2020,  se numesc comisiile de mai jos.  Studenții vor susține lucrările de licență la comisia profesorului coordonator.

Comisia 1 – ora 9

Prof. dr. Ionuț Popa - preşedinte

Lect. dr. Juanita Goicovici

Asist. dr. Adrian Tamba

Comisia 2 – ora 9

Lect. dr. Sergiu Golub – preşedinte

Prof. dr. Sergiu Deleanu

Asist. dr. Ioana Varga

Comisia 3 – ora 9

Prof. dr. Mircea Bob - preşedinte

Prof. dr. Emese Florian

Conf. dr. Felicia Roşioru

Comisia 4 – ora 9

Prof. dr. Paul Vasilescu - preşedinte

Conf. dr. Şerban Diaconescu

Lect. dr. Mihai David

Comisia 5 – ora 9

Conf. dr. Marius Harosa - preşedinte

Lect. dr. Kocsis Jozsef

Lect. dr. Alina Oprea

Comisia 6 – ora 9

Prof. dr. Ioana Vasiu – preşedinte

Conf. dr. Radu Chiriţă

Conf. dr. Ovidiu Podaru

Comisia 7 – ora 9

Conf. dr. Sorin Alămoreanu – preşedinte

Conf. dr. Fabian Gyula

Conf. dr. Cosmin Costaş

La această comisie se vor susţine şi lucrările de licenţă îndrumate de:

Lect. dr. Septimiu Puţ

Comisia 8 – ora 9

Lect. dr. Diana Botău - preşedinte

Prof. dr. Sergiu Bogdan

Lect. dr. Veronica Rebreanu

Comisia 9 – ora 9

Prof. dr. Gheorghiţă Mateuţ - preşedinte

Lect. dr. Daniel Niţu

Lect. dr. Diana Ionescu

La această comisie se vor susţine şi lucrările de licenţă îndrumate de:

Prof. dr. Florin Streteanu

Notele la examenul de licență, proba orală au fost afișate azi, 30.06.2020, ora 19,15 pe pagina personală a studenților.

Puteți verifica repartizarea dvs. la comisiiie de licență în fisierul atașat.

Vă dorim succes!

Attachments:
Download this file (Repartizare pe comisii2.pdf)Repartizare pe comisii2.pdf[ ]99 kB

 Se numesc comisiile de examen pentru proba de evaluare a cunoştinţelor fundamentale şi de specialitate din cadrul examenului de licenţă după cum urmează:

Comisia 1 –  ora 9
Prof.dr. Ionuț Popa
Lect.dr. Andrea Chiș
Lect.dr.Daniel Nițu
Asist.dr.Adrian Tamba-secretar

Comisia 2 – ora 9
Prof.dr. Mircea Bob
Con.dr. Marius Harosa
Asist.dr.Doris Șerban
Asist.dr. Cristina Pop -secretar

Comisia 3 – ora 9
Prof.dr. Florin Streteanu
Conf.dr. Șerban Diaconescu
Lect.dr.Juanita Goicovici
Asist.dr. Dorin Jorea- secretar

Comisia 4 –ora 9
Lect.dr. Marius Floare
Lect.dr. Mihai David
Asist.dr.Lucian Criste

Comisia 5 –  ora 10
Prof.dr. Paul Vasilescu
Prof.dr. Gheorghiță Mateuț
Asist.dr.Ioana Varga
Lect.dr. Diana Ionescu -secretar

Studenții vor fi repartizați în ordine alfabetică la cele cinci comisii .

sigla drept 180Universitatea Babeş-Bolyai
Facultatea de Drept

Str. Avram Iancu nr. 11
400089 Cluj-Napoca, Romania
+40 264 595504
http://law.ubbcluj.ro
/Drept.UBB.Cluj

Secretariat 
luni - vineri: 9 - 12

Taxe
luni - joi: 9 - 12
vineri: 9 - 11